суббота, 21 октября 2017 г.


19  жовтня  2017 року в ДНЗ №188 відбулося засідання методичного об'єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку з теми: "Джерело батьківських знань", в рамках якого слухачі були ознайомлені з формами співпраці з батьками, практично опрацювали тренінгові вправи щодо встановлення партнерських відношень між ДНЗ та родиною. Вихователем-методистом ДНЗ №188 Прасоловою Н.Ю. репрезентовано  освітній проект «Взаємодія педагогів з батьками дітей з вадами зору» (переможці обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-огляду «Джерело батьківських знань»).


17 жовтня 2017 року в СДНЗ №129 «Конвалія»   доДня визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників в рамках проекту «Тих днів не померкне слава» вихователями Довженко Т.М., Білою Л.В.  та батьками групи №3 «Непосиди» були організовані та проведені екскурсії до пам’ятників та мемориалів воїнам – визволителям Великої Вітчизняної війни.
Вихованці  були ознайомлені з історією визволення нашого міста та історією  винекнення кожного памятника. Діти поклали квіти до памятників та вшанували память загиблих хвилиною мовчання.
                       


11 жовтня 2017 року в рамках екологічної акції «Чисте місто» в СДНЗ №129 було проведено трудовий десант в парку по вулиці Сято-Володимирівській (Калініна).
Діти та працівники дошкільного закладу згрібали опале листя, збирали сухі гілочки та сміття. Малята працювали з великим задоволенням та натхненням.

Комментариев нет:

Отправить комментарий