суббота, 21 октября 2017 г.


19  жовтня  2017 року в ДНЗ №188 відбулося засідання методичного об'єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку з теми: "Джерело батьківських знань", в рамках якого слухачі були ознайомлені з формами співпраці з батьками, практично опрацювали тренінгові вправи щодо встановлення партнерських відношень між ДНЗ та родиною. Вихователем-методистом ДНЗ №188 Прасоловою Н.Ю. репрезентовано  освітній проект «Взаємодія педагогів з батьками дітей з вадами зору» (переможці обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-огляду «Джерело батьківських знань»).


17 жовтня 2017 року в СДНЗ №129 «Конвалія»   доДня визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників в рамках проекту «Тих днів не померкне слава» вихователями Довженко Т.М., Білою Л.В.  та батьками групи №3 «Непосиди» були організовані та проведені екскурсії до пам’ятників та мемориалів воїнам – визволителям Великої Вітчизняної війни.
Вихованці  були ознайомлені з історією визволення нашого міста та історією  винекнення кожного памятника. Діти поклали квіти до памятників та вшанували память загиблих хвилиною мовчання.
                       


11 жовтня 2017 року в рамках екологічної акції «Чисте місто» в СДНЗ №129 було проведено трудовий десант в парку по вулиці Сято-Володимирівській (Калініна).
Діти та працівники дошкільного закладу згрібали опале листя, збирали сухі гілочки та сміття. Малята працювали з великим задоволенням та натхненням.

вторник, 17 октября 2017 г.

Жовтень, похолодало…  Зігрівають спогади  про вересневі теплі,  навіть спекотні дні, коли «Сонячний зайчик»  ніжився у прохолоді блакитного кольору.
У дошкільному закладі №219   «кольорові» розваги з естетотерапії проводяться у всіх вікових групах,  а також  інтегровані заняття з музики, фізкультури, міні-заняття  з практичним психологом у «кольоровій кімнаті»  за парціальною програмою з естетотерапії «Сонячна гармонія» для дітей раннього і дошкільного віку, автор – укладач Переверзєва А.М., Суворова А.М.
Впродовж всього дня гарній настрій, цікава діяльність дітей і дорослих: кольорове предметно-розвивальне середовище, занурення у колір, музика для релаксації, ігри з кольором, класична музика, танцювальні рухи, зображувальна  та ігрова діяльність.
Для зацікавлених пропонуємо більше інформації  (характеристики кольорів,  кольорові казки, музичний супровід, фото, відео)  з досвіду роботи дошкільного закладу за посиланнями:
Сайт «Разом до гармонії» http://mivo-ua.com/2016/09/14/blakitniy/#more-2605
Запоріжжя ДНЗ